APart Audio – źródła tła muzycznego

Chcemy przedstawić Państwu kilka doskonałych rozwiązań audio w zakresie źródeł tła muzycznego firmy APart Audio.APart Audio PC1000R to profesjonalny, wieloformatowy odtwarzacz muzyczny CD/DVD/SD/USB, wyposażony w zbalansowane (XLR) i niezbalansowane (RCA) wyjścia analogowe, cyfrowe wyjścia optyczne i koncentryczne oraz w port RS232 do zdalnego sterowania w zautomatyzowanych systemach.
Odtwarzacz posiada regulację poziomu analogowego sygnału wyjściowego, co pozwala na jego dostosowanie do poziomu sygnału innych źródeł audio w systemie, jak tunery i inne odtwarzacze audio lub video.
Urządzenie można obsługiwać za pomocą przycisków na przednim panelu, dołączonego pilota zdalnego sterowania, opcjonalnego odbiornika podczerwieni (np. PIR-REC) oraz poprzez polecenia przekazywane przez złącze RS232.
Sloty na karty pamięci SD oraz wejścia USB umieszczono zarówno na przednim, jak i na tylnym panelu PC1000R. Jednocześnie należy używać tylko jednego slotu SD lub wejścia USB. Niektóre karty pamięci oraz urządzenia USB mogą nie być obsługiwane przez odtwarzacz, jeśli zawierają oprogramowanie nie pozwalające na bezpośredni dostęp do pamięci.
Odtwarzacz PC1000R dzięki swej funkcjonalności, wyposażeniu i wysokiej jakości wykonania może być znakomitym rozwiązaniem nawet dla najbardziej zaawansowanych profesjonalnych systemów audio, przeznaczonych do pracy w wymagającym środowisku, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Karta katalogowa - PC1000R - Wieloformatowy odtwarzacz Audio


APart Audio PCR3000R to profesjonalny, wieloformatowy odtwarzacz muzyczny CD/DVD/SD/USB ze zintegrowanym tunerem FM (z RDS) i DAB+. Urządzenie wyposażono w niezależne regulowane analogowe wyjścia sygnału, koncentryczne i optyczne wyjścia cyfrowe dla odtwarzacza Audio oraz w port RS232 do zdalnego sterowania w zautomatyzowanych systemach.
PCR3000R posiada niezależne regulatory poziomu analogowego sygnału wyjściowego dla odtwarzacza Audio i tunera FM/DAB+, co pozwala na ich łatwe dostosowanie do poziomu sygnału innych źródeł audio w systemie. Dodatkowo urządzenie wyposażono w kombinowane wyjście sygnału, które domyślnie przesyła sygnał z odtwarzacza Audio, zaś w przypadku braku płyty lub innych nośników bądź zakończenia odtwarzania z nich muzyki – automatycznie przełącza się na przesyłanie sygnału z tunera (FM lub DAB+), o ile tuner nie został wcześniej ustawiony w tryb czuwania.
Sloty na karty pamięci SD oraz wejścia USB umieszczono zarówno na przednim, jak i na tylnym panelu PCR3000R. Urządzenie można obsługiwać za pomocą przycisków na przednim panelu, dołączonego pilota zdalnego sterowania, opcjonalnego odbiornika podczerwieni (np. PIR-REC) oraz poprzez polecenia przekazywane przez złącze RS232. Lista dostępnych poleceń znajduje się w instrukcji użytkownika.
PCR3000R oferuje wyjątkową kombinację łatwości obsługi, zaawansowanej funkcjonalności, niezawodności i zdolności do pracy w przez 7 dni w tygodniu. 24 godziny na dobę oraz perfekcyjnego odbioru stacji radiowych dzięki technice FM z systemem RDS oraz cyfrowemu systemowi DAB+. Dzięki swoim wszystkim zaletom jest to urządzenie, stanowiące znakomite uzupełnienie każdego profesjonalnego systemu audio, pozwalające na wyrugowanie tanich domowych systemów hi-fi z rynku instalacyjnego.
Karta katalogowa - PCR3000R - Wieloformatowy odtwarzacz Audio z tunerem FM i DAB+


APart Audio PMR4000R to profesjonalny, uniwersalny odtwarzacz muzyczny UPnP i USB z radiem internetowym oraz zintegrowanym tunerem FM (z systemem RDS), kompatybilny z plikami audio w formatach MP3, WMA, FLAC i WAV. Urządzenie wyposażono w analogowe wyjścia sygnału, wyjście cyfrowe odtwarzacza cyfrowego oraz porty sieciowe Ethernet i Wi-Fi 2.4 GHz. PMR4000R oferuje menu przewodnika ustawień oraz menu obsługiwanych funkcji, dzięki czemu jest przyjazny zarówno dla instalatorów jak i dla użytkowników.
Serwery mediów UPnP dostarczają informacji o bibliotekach mediów oraz strumieni danych (plików audio) do klientów podłączonych do sieci. Należy upewnić się, że PMR4000R oraz inne urządzenia (gdzie zapisane są pliki audio) są podłączone do tej samej lokalnej sieci, a także, iż zainstalowany serwer UPnP zapewnia połączenie z różnymi bibliotekami mediów, co pozwoli na odtwarzanie ulubionych utworów muzycznych.
Internetowe radio dostępne za pomocą PMR4000R umożliwia słuchanie licznych internetowych stacji radiowych z całego świata. Do korzystania z tej funkcji niezbędny jest przewodowy bądź bezprzewodowy, szerokopasmowy dostęp do Internetu. Można łatwo wyszukiwać i zapisywać w pamięci urządzenia swoje ulubione stacje radiowe poprzez portal internetowy.
Za pomocą PMR4000R można także odtwarzać pliki audio zapisane na urządzeniach USB (pendrive’y, przenośne odtwarzacze MP3, telefony) pod warunkiem, że pliki są zapisywane w systemie FAT32. Po podłączeniu takiego urządzenia do gniazda USB na przednim panelu PMR4000R, wszystkie pliki audio zapisane w jego pamięci będą widoczne na przewijanej liście i niezwłocznie można rozpocząć odtwarzanie wybranych utworów.
Już po krótkim okresie użytkowania PMR4000R zapewne każdy użytkownik stwierdzi, że to urządzenie firmy APart Audio jest doskonałym odtwarzaczem muzycznym typu „wszystko w jednym”. Bez jakichkolwiek mechanicznych elementów wewnętrznych, jest to w dodatku urządzenie wyjątkowo niezawodne.
Karta katalogowa - PMR4000R - Uniwersalny odtwarzacz Audio z tunerem FM RDS


ApartAudio PR1000R to profesjonalny tuner FM/AM z systemem RDS. Urządzenie ma panel przedni wykonany z matowego aluminium i wyposażone jest w wiele profesjonalnych funkcji. PR1000R można łatwo zintegrować zarówno z profesjonalnymi systemami nagłośnieniowymi montowanymi w szafkach, stereofonicznymi systemami hi-fi, wielostrefowymi systemami audio, jak też systemami sterowanymi komputerowo.
Tuner może być sterowany przez złącze RS232 lub za pomocą podczerwieni. Dostarczany jest w komplecie z nadajnikiem zdalnego sterowania, anteną FM oraz uchwytami do montażu w profesjonalnych, 19-calowych szafkach.
PR1000R wyposażono w regulator poziomu sygnału wyjściowego na tylnym panelu oraz galwanicznie separowaną antenę i złącza RS232. System RDS oferuje wyświetlanie informacji o rodzaju i nazwie odbieranej stacji radiowej oraz tytule i wykonawcy aktualnie nadawanego utworu.
Poleca się użytkowanie tunera PR1000R w zestawie ze wzmacniaczem Concept-1. Atrakcyjny wizualnie, czytelny wyświetlacz fluorescencyjny typu „dot matrix” oraz bardzo niski pobór mocy w połączeniu z wysoką jakością konstrukcji pozwalają na użytkowanie tunera 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co najważniejsze – urządzenie to dzięki swej jakości jest w stanie przekonać każdego użytkownika, że warto wybrać profesjonalny system zamiast tanich, zawodnych zestawów audio domowego użytku.
Akcesoria dołączone w komplecie:
Przewód zasilający, drukowana instrukcja użytkownika, dane techniczne dotyczące sterowania za pomocą złącza RS232 i podczerwieni, nadajnik zdalnego sterowania, antena FM, pętlowa antena AM.
Karta katalogowa - PR1000R - Profesjonalny tuner FM/AM z systemem RDS


ApartAudio PR4000R to profesjonalny, poczwórny tuner FM z systemem RDS. Urządzenie składa się z czterech niezależnych tunerów FM umieszczonych we wspólnej obudowie. Tuner ma panel przedni wykonany z matowego aluminium i wyposażone jest w wiele profesjonalnych funkcji. PR4000R można łatwo zintegrować zarówno z profesjonalnymi systemami nagłośnieniowymi montowanymi w szafkach, stereofonicznymi systemami hi-fi, wielostrefowymi systemami audio, jak też systemami sterowanymi komputerowo.
Tuner może być sterowany przez złącze RS232 lub za pomocą podczerwieni. Dostarczany jest w komplecie z nadajnikiem zdalnego sterowania, anteną FM oraz uchwytami do montażu w profesjonalnych, 19-calowych szafkach.
PR4000R wyposażono w osobne dla każdego tunera regulatory poziomu sygnału wyjściowego na tylnym panelu oraz galwanicznie separowaną antenę i złącza RS232. System RDS oferuje wyświetlanie informacji o rodzaju i nazwie odbieranej stacji radiowej oraz tytule i wykonawcy aktualnie nadawanego utworu.
Poleca się użytkowanie tunera PR4000R w zestawie ze wzmacniaczem Concept-1. Atrakcyjny wizualnie, czytelny wyświetlacz fluorescencyjny typu „dot matrix” oraz bardzo niski pobór mocy w połączeniu z wysoką jakością konstrukcji pozwalają na użytkowanie tunera 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co najważniejsze – urządzenie to dzięki swej jakości jest w stanie przekonać każdego użytkownika, że warto wybrać profesjonalny system zamiast tanich, zawodnych zestawów audio domowego użytku.
Akcesoria dołączone w komplecie:
Przewód zasilający, drukowana instrukcja użytkownika, dane techniczne dotyczące sterowania za pomocą złącza RS232 i podczerwieni, nadajnik zdalnego sterowania, antena FM.
Karta katalogowa - PR4000R - Profesjonalny poczwórny tuner FM z systemem RDS


Zachęcamy również do zapoznania sie z katalogami APart Audio:Katalog APart Audio ENG (17MB)Poradnik Plug&Play APart Audio PL (53MB)

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...