Bosch wzbogaca uniwersalny rejestrator cyfrowy Divar o funkcję lokalnej archiwizacji,

inteligentnego wyszukiwania na podstawie ruchu, interfejs do bankomatów / punktów sprzedaży oraz wiele innych udogodnień.

Bosch Security Systems zmodyfikował linię uniwersalnych rejestratorów cyfrowych serii Divar. Udoskonalenia, mające na celu zwiększenie liczby możliwych zastosowań oraz znaczne uproszczenie obsługi, objęły inteligentne wyszukiwanie na podstawie ruchu, możliwość lokalnej archiwizacji bez użycia komputera PC oraz interfejs do bankomatów / punktów sprzedaży (ATM/POS) do zastosowań w bankowości lub podobnych.
Dodatkowo wbudowano funkcję automatycznej zmiany czasu z letniego na zimowy i odwrotnie, a nowa wersja oprogramowania sterującego Centrum Zarządzania ułatwia obsługę konfiguracji z wieloma użytkownikami oraz rejestratorami.

Zintegrowany cyfrowy rejestrator wizyjny, multiplekser oraz przełącznik wizyjny
Urządzenie Divar to zintegrowany cyfrowy rejestrator wizyjny, multiplekser oraz przełącznik wizyjny umożliwiający obsługę 16, 9 lub 6 kanałów z wewnętrzną przestrzenią dyskową o pojemności do 600 GB. Rejestrator posiada funkcje obsługi alarmów, wyszukiwania i odtwarzania obrazów oraz umożliwia telemetryczne sterowanie kamerami EnviroDome i AutoDome firmy Bosch, a także kamerami z obiektywami zoom umieszczonymi na głowicach obrotowych. Wraz z obrazami urządzenie zapisuje dane autoryzujące, co umożliwia wykrycie manipulacji obrazem, jest także wyposażone w funkcję chroniącą przed nadpisaniem obrazu, która zabezpiecza przed utratą cennego materiału dowodowego.
Inteligentne wyszukiwanie na podstawie ruchu w obrazie, lokalna archiwizacja i obsługa bankomatów
Aby przyspieszyć odnajdywanie podejrzanych zdarzeń w zapisanym materiale, firma Bosch dodała funkcje inteligentnego wyszukiwania na podstawie ruchu, która automatycznie wykrywa ruch w wybranym przez użytkownika obszarze obrazu i czasie (lub przedziale czasowym). Opcjonalnie dostępna jest nagrywarka DVD umożliwiająca wykonywanie lokalnej archiwizacji na wysokiej jakości nośniku optycznym. Pozwala to wykonać kopię zapasową lub skopiować ważne obrazy na płycie DVD lub CD bez konieczności dołączenia komputera PC do rejestratora Divar.
Dostępny interfejs do bankomatów / punktów sprzedaży umożliwiający przesyłanie szczegółowych informacji o operacjach finansowych wraz z zapisem obrazu czyni z rejestratora Divar idealne urządzenie do współpracy z bankomatami, kasami fiskalnymi oraz do pracy w podobnych zastosowaniach, gdzie niezbędna jest weryfikacja tożsamości lub identyfikacja osoby przeprowadzającej transakcję.
Zarządzanie systemem złożonym z wielu rejestratorów Divar
Dostęp do systemu z dowolnego miejsca na świecie realizowany za pomocą najnowszej wersji oprogramowania sterującego Centrum Zarządzania umożliwia uzyskanie bieżącego podglądu w jednej lokalizacji obrazu z systemu oraz zarządzanie konfiguracjami złożonymi z wielu rejestratorów Divar. Oprogramowanie jest kompatybilne z dowolną siecią opartą o protokół TCP/IP, siecią LAN, WAN lub Internetem i pozwala na jednoczesne dołączenie maks. sześciu użytkowników. Oprócz zdalnego podglądu obrazu bieżącego lub obrazów zarejestrowanych, oprogramowanie Centrum Zarządzania oferuje w pełni zdalne konfigurowanie oraz obsługę systemu. Ostatnim czynnikiem poprawiającym funkcjonalność rejestratora Divar jest zaimplementowanie funkcji automatycznej zamiany czasu letniego na zimowy i odwrotnie dla zaprogramowanych przez użytkownika harmonogramów zapisu, która to zmiana wcześniej musiała być dokonywana ręcznie.
Obraz
Dzięki możliwości lokalnej archiwizacji, funkcji inteligentnego wyszukiwania, interfejsu do bankomatów / punktów sprzedaży oraz zaktualizowanego oprogramowania sterującego Centrum Zarządzania, cyfrowy rejestrator wizyjny Divar oferuje wyższą funkcjonalność w szerszej gamie zastosowań.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...