Łącznik Kodów RS-485/Biphase

Łącznik kodów firmy Secural został stworzony aby umożliwić zarządzanie kamerą na głowicy obrotowej z dwóch stanowisk operatorskich.

Łącznik kodów przekazuje do kamery sygnały z dwóch stanowisk operatorskich z wykorzystaniem systemu priorytetów. Operator kamery z przypisanym priorytetem może w każdej chwili przejąć kontrole nad kamerą podczas gdy operator bez priorytetu, tylko gdy nikt inny nie steruje kamerą. Jest to funkcja szczególnie przydatna zarządzaniu głowicą obrotową z lokalnego punktu ochrony jaki i ze zdalnego punktu obserwacyjnego. Typowe zastosowanie łącznika kodów firmy Secural przedstawia poniższy rysunek:

Łącznik kodów firmy Secural został zaprojektowany aby obsługiwać transmisje w standardzie RS-485 jak i Allegiant BiPhase. Każde wejście i wyjście łącznika kodów może zostać skonfigurowane aby obsługiwało transmisje RS-485 lub Allegiant BiPhase. Łącznik kodów może być używany jako konwerter sygnałów RS-485 na BiPhase i na odwrót.
Łącznik kodów posiada małą, zwartą budowę co umożliwia instalacje w dowolnym miejscu. Urządzenie jest zasilane napięciem 9-24V AC lub DC.
WYMIARY: 92x66x28 mm
ZASILANIE: 9 - 24 Volt AC lub DC, 100mA
WSKAŹNIKI: Dioda LED: Zasilanie, Rx, & Tx,
RS-485/BIPHASE WEJŚCIE 1 (Master): Złącze śrubowe rozłączane trójstykowe
RS-485/BIPHASE WEJŚCIE 2 (Slave): Złącze śrubowe rozłączane trójstykowe
RS-485/BIPHASE WYJSCIE: Złącze śrubowe rozłączane trójstykowe
PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI RS-485: 9600 b/s to 57600 b/s

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...