LTC0435.xx - Kamera Dinion kolorowa, rozdzielczość standardow

Cyfrowe kamery kolorowe serii LTC 0435 z przetwornikiem CCD 1/3² posiadaj niewielkie wymiary i zwarta konstrukcje. Polepszona czułość i rozdzielczość kamer zapewnia ich prawidłowe działanie w każdych
warunkach.
Kamera jest całkowicie zautomatyzowana, gotowa do natychmiastowego ubytku i Łatwa w instalacji, dzięki czemu może być stosowana w większości nawet bardzo wymagających systemów. Menu ekranowe (OSD) umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji kamery.
Kamera LTC 0435 dostępna jest z asystentem Lens Wizard™, dzięki któremu możliwe jest automatyczne wykrywanie zamontowanego obiektywu, regulacja obiektywu oraz ustawienie przetwornika kamery bez użycia specjalnych narzędzi i filtrów.
Wprowadzana obecnie w kamerach kolorowych funkcja automatycznej regulacji poziomu czerni Auto Black™ umożliwia rozszerzenie zakresu kontrastu poprzez usuniecie poświaty z obrazu. Szeroki zakres automatycznego śledzenia balansu bieli (pomiar przez obiektyw) zapewnia rzeczywiste oddawanie koloru zarówno w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Możliwość zasilania napięciem AC lub DC zapewnia większa elastyczność w projektowaniu systemu, a także skraca czas szkolenia i zmniejsza liczbe potrzebnych narzędzi. Łatwa instalacja, cyfrowe przetwarzanie sygnału, menu ekranowe, polepszona jakość obrazu i doskonała niezawodność zapewniają nieosiągalne poprzednio parametry kamer kolorowych o standardowej rozdzielczości Kamera serii LTC 0435 to najlepszy wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników systemów CCTV.
Dane techniczne:

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...