Nowa seria kamer szybkoobrotowych BOSCH G4.

Z przyjemnością przedstawiamy serię 500i kamer modułowych AutoDome Gen4.
BOSCH G4 Series 500i

Premierowa seria wyposażona jest w moduł automatycznego śledzenia AutoTrack II wraz z wirtualnymi maskami, które gwarantują wykrycie ruchu tam gdzie jest to wymagane, pomijając przy tym pola ciągłych zmian w obrazie (autostrada, krzewy, drzewa, itp.).
Pięciokątna budowa masek umożliwia dokładniejsze niż do tej pory wyeliminowanie obszarów poddanych obserwacji.
Wbudowana stabilizacja obrazu redukująca widoczne drgania kamery, wideodetekcja wyszukująca zmian w obrazie w zaprogramowanej pozycji, a także inteligentne zarządzanie alarmami sprawia, że seria 500i stanowi najbardziej zaawansowany system kamerowy.
Podobnie jak wersje 100, 200 i 300, wersja 500i posiada budowę modułową, z możliwością transmisji obrazu poprzez interfejs analogowy lub światłowodowy i Ethernetowy (TCP/IP).
Wbudowana obsługa protokołu Bilinx zapewnia sterowanie i konfigurację poprzez przewód koncentryczny, z kolei obsługa protokołu IP zapewnia pełną digitalizację obrazu gwarantując najwyższą jego jakość i dostęp z każdego wymaganego miejsca geograficznego.
W celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego dla siebie modelu AutoDome G4 zapraszamy na poniższą stronę, gdzie znajdą Państwo narzędzie konfiguracyjne wraz z dokładnym opisem

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...