Nowa wersja Inteligentnej Analizy Obrazu IVA 4.0

Nowa wersja obecnie posiada możliwość licencjonowania dla modułów kamer obrotowych (PTZ) i stałopozycyjnych AutoDome IP, kompaktowych kamer Dinion IP, kopułkowych kamer FlexiDome IP oraz kamer erii Extreme IP, wktórych została aktywowana funkcjonalność inteligentnej analizy obrazu.

IVA 4.0 dzięki wykorzystaniu nowych algorytmów zapewnia wprowadzanie szybsze i dokładniejsze ustawień dla zdarzeń z Inteligentnej Analizy Obrazu:
  • Szybka "dwu-minutowa" kalibracja rewolucjonizuje czas ustawienia IVA
  • Nowy, oparty na wektorach algorytm zwiększa poprawność identyfikacji zdarzeń w scenach zatłoczonych, zapewniając skuteczny nadzór tłumów
  • Wbudowana detekcja ludzi, ogranicza detekcję do osób, nie zaś wszystkich obserwowanych przedmiotów ograniczając jeszcze bardziej liczbę fałszywych alarmów

e-licencje
Nowa wersja IVA to także wprowadzenie dystrybucji elektronicznych licencji (e-licencje).
Wprowadzenie tego typu rozwiązania zapewnia:
  • Szybszą dostawę klucza autoryzacji następnego dnia wiadomością elektroniczną
  • Szybką reakcję w przypadku zagubienia klucza

Pomimo zmiany kanału dostawy, zamówienia są przyjmowane tak jak dotychczas: z wykorzystaniem systemu zamówień e-deal lub przez bezpośrednie zamówienie do działu logistyki Robert Bosch sp. z o.o. | Security Systems. Po uzyskaniu zamówienia, licencja jest generowana i przesyłana do działu logistyki Robert Bosch sp. z o.o. | Security Systems a następnie przesyłana do Państwa.
Wraz z wprowadzeniem Inteligentnej Analizy Obrazu 4.0 (kontynuacja IVMD2.0 i IVA 3.5), zmieniły się kody zamawianych licencji. Dotychczasowe licencje IVA 3.0 zostają wycofane ze sprzedaży (więcej informacji w załączeniu) prócz licencji IVMD dla enkoderów VIP X1 i VIP X2 (wsparcie jedynie dla IVMD 1.0)
Dla lepszego przedstawienia Inteligentnej Analizy Obrazu IVA 4.0 zachęcamy do zapoznania się z poniższymi prezentacjami wideo.
Dwa algorytmy w jednej cenie: IVA 4.0 Flow
IVA 4.0 Flow wykrywa kierunek ruchu obiektu w obrębie całościowego ruchu w scenie co pozwala na szybkie wykrycie detekcji zdarzeń w zatłoczonych scenach.
W prezentacjach wideo przedstawione są zasady działania algorytmu IVA 4.0 Flow:
- scena na schodach ruchomych (wykrycie poruszania się w
niedozwolonym kierunku)
- ograniczona przestrzeń (wykrycie zbyt wielu osób w scenie).
Podejmij wyzwanie: "Dwu-minutowa" kalibracja IVA
Wraz z nowym interaktywnym algorytmem kalibracja kamery zabiera niecałe dwie minuty. Narzędzie zawiera również autodiagnozę, raportującą z jaką dokładnością kamera została skalibrowana. Film przedstawiający sposób kalibracji dostępny jest tutaj.
Detekcja osób
Nowy algorytm wyraźnie wzbogaca dotychczasowe portfolio Inteligentnej Analizy Obrazu IVA, zwłaszcza gdy rozpatrywana jest detekcja obiektów na materiale archiwalnym (Forensic Search). Możliwość wyszukania osób w scenie pozwala na znaczne ograniczenie liczby zdarzeń wymagających przejrzenia i ograniczenia się jedynie do tych w których znajdowali się ludzie
Polecamy wideo znajdujące się tutaj.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...