Nowe kamery AutoDome serii 800 (HD 1080p)

Informujemy o wprowadzeniu do oferty kamery AutoDome Serii 800 HD.
Dla systemów bezpieczeństwa wymagających pełnej informacji o detalach, wysokiej wydajności i jednocześnie wsparcia dla rozdzielczości High Definition kamera serii 800 jest idealnym wyborem.

AutoDome Serii 800 HD (High Definition)
Głowica obrotowa zapewnia doskonałe parametry optyczne oraz pełną funkcjonalność w warunkach dzienno/nocnych co znacząco zwiększa możliwości rozpoznania i identyfikacji obiektów.
Kamery AutoDome Serii 800 doskonale sprawdzą się w systemach zabezpieczających:
 • Monitoringi miejskie
 • Obiekty rządowe
 • Przemysł
 • Transport i Systemy zarządzania ruchem
 • Kasyna

Wydajność HD
Kamera przechwytuje obraz w rozdzielczościach zarówno 1080p jak i 720p, dzięki którym dowolny obiekt jest reprezentowany przez większą liczbę pikseli. Operator otrzymuje znacznie wyższy poziom detali oraz informacji o zdarzeniu. HD wiąże się również ze zmienionymi proporcjami obrazu - 16:9 - co oznacza większy obszar poddawany analizie. Płynność ruchu zapewnia 30 klatek na sekundę (1080p) lub nawet 60 klatek na sekundę dla rozdzielczości 720p.
Optyka
Ostry i wyraźny obraz dzięki optyce z 20x zbliżeniem optycznym, 10x zbliżeniem cyfrowym oraz funkcji Autofocus. Kamera zapewnia doskonałe parametry wizyjne nawet w najtrudniejszych warunkach.
Inteligencja w akcji
Kamera AutoDome Serii 800 posiada możliwość aktywacji funkcjonalność Inteligentnej Analizy Obrazu (IVA). Obserwowana scena jest weryfikowana pod kątem wszystkich zachodzących zdarzeń a w sytuacjach zagrożenia generowany jest alarm do operatora systemu.
Kluczowe cechy

  W celu jak najlepszego zrozumienia i promocji technologii Bosch HD przygotowaliśmy prezentację:Prezentacja PowerPoint kamer Autodome HD

  Wróć

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...