Nowy rejestrator BOSCH

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych rejestratorów DVR serii 600, pracujących w kompresji H.264.
BOSCH DVR serii 600.

Dostępne jednostki 8-mio i 16-to kanałowe zapewniają zapis 25 kl/s dla każdego kanału wizyjnego w rozdzielczości CIF. Możliwe jest dynamiczne przydzielenie prędkości zapisu dla wybranych kanałów (np. wykorzystując tylko 4 kanały wizyjne możliwy jest zapis 25kl/s w 4CIF).
Dłuższy czas archiwizacji DVR serii 600 zawdzięcza rozwijanemu przez Boscha algorytmowi kompresji obrazu H.264, zapewniającym do 30% efektywniejszy zapis.
Dodatkowo zwiększenie pojemności dyskowej możliwe jest przez własnoręczną instalację dedykowanych dysków. Rejestrator zapewnia obsługę do dwóch dysków o pojemności 2TB każdy.
Efektywny dozór lokalny jest prowadzony na dwóch monitorach podłączanych pod złącza VGA wspierających poza formatem 4:3 także 16:9. Obydwa mają możliwość prezentacji obrazów w trybie wielopodziałów zapewniając tym samym bardziej ergonomiczną pracę z systemem. Większa ilość rejestratorów może być nadzorowana przez jedną klawiaturę KBD-IntuiKey, dzięki przelotowym złączom klawiaturowym.
Zdalny monitoring świadczony jest przez wbudowany web-serwer jak i przez dedykowane darmowe oprogramowanie. Urządzenia mobilne są w stanie otrzymywać obraz za pomocą strumienia RTSP, który obsługiwany jest na wielu darmowych przeglądarkach strumieniowych (np. VLC, QuickTime).

Praca z rejestratorem nigdy nie była prostsza. Zadeklarowana informacja o zdarzeniach (alarm z detekcji ruchu lub aktywacja wejścia alarmowego) może zostać wysłana bezpośrednio do działu ochrony za pomocą wiadomości e-mail. Zablokowanie wybranych nagrań przed nadpisaniem zapewnia ciągłe utrzymanie wybranego zapisu w rejestratorze wizyjnym przez długi czas. Szybsze zaś wyszukanie interesujących zdarzeń zapewnia opcja "Smart Search" przez wyszukanie zmian w zapisanym materiale wizyjnym.
Wszystkie materiały są markowane sygnaturą zapewniającą weryfikację ich autentyczności także po wykonanym eksporcie na Twoim komputerze. Nie jest przy tym wymagana żadna instalacja dodatkowego oprogramowania.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...