Promocje Advantage Line firmy Bosch

Seria Advantage Line firmy Bosch to pełna oferta systemów zabezpieczeń do instalacji małej i średniej wielkości, np. niewielkich firm, sklepów i szkół. Produkty Advantage Line łączą doskonałą jakość, z której słynie firma Bosch, z niezwykle atrakcyjną ceną.Zestaw nagłośnieniowy Plena został opracowany z myślą o maksymalnej elastyczności i łatwości obsługi. System przeznaczony jest do codziennej eksploatacji, gotowy do pracy zaraz po podłączeniu i zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku i świetne odwzorowanie mowy. Niezawodny i łatwy w obsłudze, doskonale sprawdza się w instalacjach małej wielkości.
Promocja trwa do 31.10.2012 lub wyczerpania zapasów promocyjnychW nowej promocji przy zakupie 15 czujek ruchu serii Blue Line Gen2 Tritech odpornych na zwierzęta domowe (ISC-BDL2-WP12G),
w zestawie otrzymują Państwo centralę AMAX 2000.
Promocja trwa do 30.11.2012 lub wyczerpania zapasów promocyjnychOptyczne czujki dymu FCP-O320 charakteryzuje wysoka odporność na fałszywe alarmy oraz znakomity czas i precyzja detekcji.
Konwencjonalna centrala dwuliniowa FPC-500-2 przeznaczona jest do niewielkich sklepów, magazynów, biurowców, szkół, przedszkoli. Centrala ta umożliwia podłączenie do 32 czujek lub 10 ROP-ów na 1 linii. Nowoczesny, atrakcyjny wygląd i niewielkie rozmiary stanowią dodatkowe atuty.
Promocja trwa do 31.12.2012 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych


Celem uzyskania szczegółów promocji, prosimy o kontakt z naszą firmą:info@secural.com.pl

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...