Rejestratory BOSCH DIVAR MR

Rejestratory BOSCH Divar MR.

BOSCH DIVAR MR
Wielozadaniowy, cyfrowy rejestrator Divar MR to idealne rozwiązanie do zarządzania w sposób spójny i pewny systemem CCTV. Rejestrator zapewnia cyfrowy zapis wysokiej jakości z maksymalnie 16 kanałów na wewnętrznym dysku twardym o maksymalnej pojemności 2 TB. Rejestrator Divar MR charakteryzuje się wyjątkową jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami. Łatwość obsługi oraz wszechstronność zastosowań pozwalają na bezproblemowy zapis oraz zarządzanie obrazami.
Podstawowe funkcje
Rejestrator Divar MR umożliwia zapis obrazów wysokiej jakości w czasie rzeczywistym z maksymalnie 16 kanałów. Oferuje ponadto podgląd i sterowanie kamerami, obsługę alarmów i sprawdzanie stanu urządzeń przez jeden przyjazny interfejs.
Wielozadaniowy, cyfrowy rejestrator Divar MR to idealne rozwiązanie do zarządzania w sposób spójny i pewny systemem CCTV. Rejestrator zapewnia cyfrowy zapis wysokiej jakości z maksymalnie 16 kanałów na wewnętrznym dysku twardym o maksymalnej pojemności 2 TB. Rejestrator Divar MR charakteryzuje się wyjątkową jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami. Łatwość obsługi oraz wszechstronność zastosowań pozwalają na bezproblemowy zapis oraz zarządzanie obrazami.
Jakość obrazu
Obrazy rejestratora Divar MR charakteryzują się doskonałą jakością. W porównaniu z kompresją JPEG i falkową, wysokowydajna kompresja MPEG-4 znacząco obniża wymagania w zakresie szerokości pasma i pojemności dysku. Oznacza to możliwość zapisania większej ilości szczegółów i wydłużenie czasu przechowywania danych przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni dyskowej i ograniczeniu związanych z tym kosztów. Rejestrator Divar zapewnia zapis w czasie rzeczywistym w rozdzielczości CIF z wszystkich kanałów jednocześnie. W zastosowaniach, w których wymagana jest jeszcze większa czystość obrazów, można skorzystać z rozdzielczości 4CIF, pozwalającej uchwycić większą ilość szczegółów sceny.
Sterowanie rejestratorem
Rejestrator charakteryzujący się wysoką elastycznością obsługi, zapewnia różne sposoby sterowania. Jednym z nich jest łatwa w obsłudze klawiatura IntuiKey. Można również skorzystać z przycisków i tarczy nawigacyjnej na przednim panelu urządzenia, a także pilota zdalnego sterowania czy zwykłej myszy. Poza tym rejestrator został wyposażony w intuicyjne oprogramowanie na komputer PC – Control Center – do zarządzanie wieloma urządzeniami w systemie dozorowym. Oprogramowanie Control Center zapewnia kompleksowe zdalne zarządzanie, w tym podgląd i sterowanie na żywo, dtwarzanie, konfigurację oraz zdalne powiadamianie o alarmach. Umożliwia scentralizowanie wszystkich funkcji obsługi i sterowania, pozwalając stworzyć wysoce skalowane środowisko do zarządzania obrazami. Dodatkową wygodę zapewnia funkcja podglądu na żywo przy użyciu przeglądarki internetowej. Zapewnia ona swobodny dostęp do obrazów rejestratora z dowolnego miejsca na świecie.
Bezpieczna konstrukcja
Bezpieczna konstrukcja rejestratora Divar MR zapewnia wyższy poziom zabezpieczeń przed atakami sieciowymi niż tradycyjne systemy, a poza tym charakteryzuje się niższymi wymaganiami w zakresie konserwacji. Dzięki wyeliminowaniu konieczności instalowania pakietów oprogramowania i aktualizacji aplikacji antywirusowych, nagrania pozostają zawsze bezpieczne. Zintegrowana architektura rejestratora zapewnia prostą konfigurację i obsługę urządzenia, ułatwiając pracę zarówno instalatorom, jak i operatorom.
Łatwość obsługi
Rejestrator Divar został wyposażony w bogaty zestaw funkcji ułatwiających obsługę urządzenia:
  • Proste porównanie minionych i bieżących zdarzeń dzięki jednoczesnemu podglądowi na żywo i odtwarzaniu zapisanych obrazów z różnych kamer
  • Bezzwłoczna reakcja na zdarzenia dzięki funkcjom natychmiastowego odtwarzania / zapisu – włączenie zapisu następuje po jednokrotnym naciśnięciu dedykowanego przycisku
  • Automatyczna ochrona nagrań ważnych zdarzeń przed nadpisaniem
  • Szybkie wyszukiwanie zdarzeń dzięki funkcji inteligentnego wyszukiwania, która automatycznie ykrywa zmiany w dowolnym wybranym polu widzenia kamery
  • Automatyczne wysyłanie alarmowych wiadomości email po wystąpieniu określonych zdarzeń. Dołączone oprogramowanie Archive Player umożliwia odtwarzanie obrazów po ich wyeksportowaniu na komputer PC, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Oprogramowanie Archive Player pozwala także na uwierzytelnianie obrazów, co z jednej strony umożliwia wykrycie nieautoryzowanych manipulacji nagrań, a z drugiej wykorzystanie obrazów jako dowodu w postępowaniu sądowym

Schemat możliwych połączeń (wersja 16-wejściowa):

Poniżej do pobrania karta katalogowa DIVAR MR.http://www.secural.com.pl/filemanager/download/578/

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...