Skarbce, pomieszczenia specjalne i drzwi skarbcowe

Oferujemy pomieszczenia specjalne i skarbce modułowe V, VI, IX, XI klasy odporności z drzwiami skarbcowymi dostosowanymi do montażu w skarbcach modułowych a także drzwi skarbcowe do skarbców lanych. Oferowane pomieszczenia modułowe posiadają unikalną, opatentowaną konstrukcję z najbardziej wytrzymałych materiałów o jednocześnie bardzo małym ciężarze jednostkowym.
Aktywne zbrojenie antywłamaniowe zabezpiecza przed działaniem narzędzi diamentowych. Unikatowy system osłonowo-blokujący rygli, zabezpiecza przed przewierceniem i wybiciem. Dodatkowo istnieje możliwość montażu włazu awaryjnego jako dodatkowego urządzenia.
Tego rodzaju skarbce posiadają możliwość rozbudowy, składania i przenoszenia skarbca. Są doskonałym rozwiązaniem problemu budowy skarbca w istniejących pomieszczeniach o małej wytrzymałości stropu i pozwalają wybudować skarbiec praktycznie na każdej kondygnacji budynku, w każdym pomieszczeniu, bez ograniczeń jego wielkości i pojemności.
Na zbudowane pomieszczenie modułowe gwarantujemy uzyskanie Certyfikatu Zgodności w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej dla obiektów standardowych. Złożenie dokumentów potrzebnych do jego uzyskania leży w gestii producenta modułów - firmy KONSMETAL. Proces certyfikacji obiektu standardowego od chwili złożenia dokumentów trwa około jednego miesiąca. W przypadku obiektu niestandardowego okres ten może ulec wydłużeniu.
Po uzyskaniu Certyfikatu Zgodności oryginał zostaje niezwłocznie przekazany użytkownikowi, który jest właścicielem obiektu.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...