Systemy CCTV firmy Dallmeier Electronic

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, iż Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „SECURAL” zostało autoryzowanym przedstawicielem firmy Dallmeier electronic GmbH & Co.KG - lidera w branży systemów CCTV na świecie.

Celem przybliżenia Państwu produktów oferowanych przez tą, znaną na całym świecie, jednak stosunkowo nową na polskim rynku firmę, proponujemy zapoznanie się z poniższym artykułem.
O firmie Dallmeier
Dallmeier electronic GmbH & Co.KG to firma o ponad 25 letnim doświadczeniu w przesyle, nagrywaniu, a także w technologiach przetwarzania obrazu, będąca wybitnym pionierem CCTV/IP na całym świecie. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje dla rozwoju inteligentnych oprogramowań i najnowocześniejszych technologii, co umożliwia firmie Dallmeier oferowanie nie tylko samodzielnych systemów, ale także kompletnych rozwiązania do sieci dużych projektów składających się z doskonale zintegrowanych elementów.
Od samego początku swojej działalności firma Dallmeier koncentrowała się na wprowadzaniu własnych innowacji i osiąganiu najwyższej jakości produktów co doprowadziło do jej szybkiego rozwoju oraz zawiodło ją na szczyty rynku systemów nadzoru wideo.
Kamery Cam_inPIX® w technologii CMOS
Innowacyjna koncepcja kamery Cam_inPIX ® opiera się na najnowocześniejszej platformie „Digital Pixel System” Dzięki tej technologii, informacje płynące z każdego piksela są zamieniane na postać cyfrową w punkcie wychwytywania i przetwarzane w sposób najbardziej optymalny. Ze względu na powyższe, obrazy nawet o bardzo dużym kontraście, mogą być rejestrowane i dokumentowane w jakości dotąd niedostępnej.
Dzięki technologii UWDR (Ultra Wide Dynamic Range), kamery Dallmeier mają przewagę nad konkurencją ponieważ, są w stanie zobrazować znacznie więcej szczegółów w zacienionych i bardzo jasnych fragmentach obrazu. Najnowsza generacja przetworników o wysokiej rozdzielczości zapewnia jasne obrazy o wysokim kontraście
i wyjątkowo wierną reprodukcję kolorów nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych, np. przy silnym przeciwoświetleniu.
CCD vs technologii CMOS
Matryca CCD - Charge-Coupled Device – odczytuje ładunki elektryczne wytwarzane przez światło. Linia po linii ładunki są transportowane przez czujnik do węzła wyjściowego, gdzie są konwertowane na sygnał analogowy.
Matryca CMOS - Complementary-Metal-Oxide-Semiconductor – również odczytuje ładunki generowane przez światło, lecz w bardziej zaawansowany sposób. Każdy pojedynczy piksel posiada zintegrowany obwód tranzystorowy, który wzmacnia sygnał i przypisuje wartość cyfrowa (DPS). Technologia ta umożliwia optymalizacje każdego piksela z osobna pod kątem takich parametrów jak jasność, kontrast i balans bieli
Technologia HDTV przyszłością CCTV
Standardy HDTV:
HDTV Standard - zazwyczaj w skrócie HD - opisuje dwa formaty, które różnią się co do liczby pikseli pionowy: 720 pikseli lub 1080 pikseli.

Należy pamiętać, iż oznaczenie HD nie zawsze oznacza taką samą jakość we wszystkich przypadkach. Aby w pełni korzystać z zalet technologii HD potrzeba odpowiednich urządzeń do transmisji i rejestracji obrazu. W takim przypadku należy ufać jedynie firmom projektującym kompletne systemy HD, które nie są przeznaczone dla masowych odbiorców elektroniki użytkowej, ale raczej przeznaczone dla profesjonalnego rynku bezpieczeństwa, spełniające najwyższe wymagania w zakresie jakości i niezawodności.
Kamery HD i technologia Cam_inPIX stanowią niezrównane połączenie.
Technologia HD to nowoczesny standard wideo o wysokiej rozdzielczości obrazu do 1920x1080 pikseli w formacie 16:9. Jednak klienci wcale nie muszą zrezygnować z zalet standartowych kamer z technologią Cam_inPIX. Kamery HD cechuje bardzo wysoki zakres dynamiki. W rezultacie obraz cechuje najwyższy poziom wierności kolorów i bogactwo szczegółów.
Kamery HD wysokiej rozdzielczości firmy Dallmeier charakteryzują się:
● Rozdzielczością 1920x1080 - do pięciu razy większą niż SDTV (Standard Definition: PAL, NTSC i SCAM).
● Najlepsza jakość powiększania dzięki funkcjonalności SmartZoom,
● Kamery opracowane specjalnie do zastosowań związanych z bezpieczeństwem
● Najwyższa jakość obrazu dzięki technologii Cam-inPIX
● Standardu H.264 dla wysoko wydajnych kompresji wideo pozawala zachować niskie wymagania przepustowości sieci nawet przy 25 klatkach/s w pełnej rozdzielczości.
● Badania niezależnych instytutów potwierdzają najwyższą jakość poprzez normy DIN EN 50130-4, CE, FCC, UL, ACA, CB
Rejestratory serii DMS HD ready
Przy opracowywaniu rejestratorów serii DMS "In Memory of Leonardo", specjalistom z działu CCTV firmy Dallmeier natchnienie do pracy dał Leonardo da Vinci i jego pionierskie, przekraczające granice wyobraźni wynalazki. W wyniku ich pracy – stanowiącej swego rodzaju hołd dla geniusza – powstały wysokiej jakości produkty oparte o najnowocześniejsze technologie, które znacznie przekraczają standardy obowiązujące na rynku i stanowią nowy wymiar dla systemów bezpieczeństwa. Rejestratory DMS serii "In Memory of Leonardo" oferuje technologie przyszłości - tu i teraz.
Rejestratory cyfrowe z serii DMS "In Memory of Leonardo" pozwalają na zapis do 24 kanałów w czasie rzeczywistym (25klatek/s), z dźwiękiem dostępnym dla wszystkich kanałów. Inną cechą charakterystyczną jest hybrydowa funkcjonalność, co oznacza, że urządzenia analogowe i IP mogą być wspólnie zarządzane. Użytkownik ma więc możliwość szybkiego i łatwego zintegrowania rejestrator w konfiguracji istniejącego systemu.
Ponadto rejestratory serii DMS są zaprojektowane w technologii HD ready. Standard kompresji H.264 zapewnia, że kamery HD mogą być używane nawet przy małych przepustowościach sieci. Daje to ogromne korzyści:
Technologia przyszłości: Kamery HD są przyszłością CCTV wiec teraz jest czas, aby skupić się na urządzeniach projektowanych w technologii HD!
Ochrona inwestycji: Migracja do kamer HD może być przeprowadzone w późniejszym czasie, bez potrzeby nowego rejestratora!
Elastyczność: Ze względu na hybrydową funkcjonalność kamery analogowe, IP i kamery HD mogą pracować jednocześnie!
Efektywność kosztowa: W przypadku potrzeby podłączenia kamer HD istniejące kamery analogowe i IP mogą być nadal używane!
Wszystko z jednego źródła: Wszystkie składniki są doskonale skoordynowane i przetestowane pod kątem kompatybilności.
Oprogramowanie dla systemów CCTV firmy Dallmeier
Nowy software PView 7 oferuje funkcjonalne narzędzie kontroli jednego lub więcej rejestratorów.
PView 7 zawiera wiele przydatnych funkcji i możliwości wyświetlania obrazu wideo w obszarze użytkownika, jak i administracji. Dostęp do wszystkich cyfrowych rejestratorów można uzyskać za pośrednictwem sieci LAN / WAN. PView 7 więc nie tylko pozwala na konfigurację rejestratora i zarządzanie przez sieć, ale również rozległe przeglądanie danych bieżących lub zarejestrowanych.
Przekaz obrazu na żywo, nagrywanie kopii zapasowych, wyświetlanie obrazów w zaprogramowanej sekwencji lub obsługa kamer to tylko niektóre z funkcji oprogramowania PView. Również wyświetlanie alarmów i wiadomości w oknie PView jest możliwe poprzez program PGuard (centralne oprogramowanie do zarządzania wiadomościami). Kryteria wyszukiwania i filtrowania obrazów zapisanych na rejestratorze mogą również zostać ustawione poprzez PView 7. Łatwe w obsłudze funkcje zapewniają wygodną obsługę.
Charakterystyka:
● kompatybilność z HDTV w formacie obrazu 16:9
● Integracja z oprogramowaniem PRemote: szybkie przekazywanie obrazów, podziałów wieloobrazowych itp. Przy przepustowości sieci poniżej 2MB/s (np. dla sieci ISDN)
● Cyfrowe powiększanie obrazu w technologii EasyZoom
● Wyświetlanie kamer IP firm trzecich
● Zarządzania sterowaniem kamerami z poziomu joysticka
● Szybki dostęp do funkcji menu za pomocą klawiszy skrótów
● Różnorodność formatów wyświetlania nawet do podziałów 32-ekranowych
● Wyświetlanie zaprogramowanych sekwencji
● Możliwości szybkiego wyszukiwania
Stanowiska operatorskie Dallmeier – połączenie wzornictwa i ergonomii
Modułowa struktura centrum zarządzania jest dostosowana do użytkownika. Poszczególne elementy, czy to klawiatura, joystick lub pulpit typu jog-shuttle, mogą być umieszczone w zależności od indywidualnych preferencji, a zatem równie dobrze nadaje się dla lewo- jak i praworęcznych operatorów. Rozmieszczenie przycisków sterujących bezpośrednio wokół joysticka jest szczególnie przyjazne dla użytkownika.
Nowoczesny i ładny wygląd produktu znacząco wpływa na wygląd stanowiska operatorskiego oraz na komfort pracy. Dzięki temu można osiągnąć pozytywny psychologiczny wpływ na użytkowników dający poczucie zabawy i przyjemności w codziennej pracy.
Najwyższa technologia w najbardziej eleganckiej formie
Dzięki innowacyjnej koncepcji DesignCams, firma Dallmeier ustanowiła nowy standard w technologii zabezpieczeń wideo.
Klienci domagają się coraz więcej, nie tylko produktu doskonałego technicznie, ale także bezkompromisowego z estetycznego punktu widzenia. Wielu z nich uważa, że ważna jest możliwość bezproblemowego zintegrowania systemu CCTV do architektonicznej koncepcji projektu. Właściciele budynków wydają ogromne pieniądze wznosząc wspaniałe budowle nie po to aby ich wygląd psuły kamery ochrony. Oczywiście rozwiązaniem nie jest rezygnacja z systemów bezpieczeństwa - powinny one wtapiać się w otoczenie.
Kamery DesignCams mają tę przewagę, że nie dają gościom i zwiedzającym poczucia przebywania pod stałym nadzorem, dlatego atmosfera w obiektach chronionych przez produkty firmy Dallmeier jest dużo przyjemniejsza. Nikt nie czuje się tak jak w domu Wielkiego Brata.
Dowiedz się więcej
Już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferty firmy Dallmeier i umów się na szkolenie lub prezentacje produktów firmy Dallmeier.
Zapraszamy również do odwiedzania stron www firmy Dallmeier:
www.dallmeier.comwww.caminpix.comwww.casino-surveillance.com

Wróć

Systemy CCTV firmy Dallmeier Electronic

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, iż Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „SECURAL” zostało autoryzowanym przedstawicielem firmy Dallmeier electronic GmbH & Co.KG - lidera w branży systemów CCTV na świecie.

Celem przybliżenia Państwu produktów oferowanych przez tą, znaną na całym świecie, jednak stosunkowo nową na polskim rynku firmę, proponujemy zapoznanie się z poniższym artykułem.
O firmie Dallmeier
Dallmeier electronic GmbH & Co.KG to firma o ponad 25 letnim doświadczeniu w przesyle, nagrywaniu, a także w technologiach przetwarzania obrazu, będąca wybitnym pionierem CCTV/IP na całym świecie. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje dla rozwoju inteligentnych oprogramowań i najnowocześniejszych technologii, co umożliwia firmie Dallmeier oferowanie nie tylko samodzielnych systemów, ale także kompletnych rozwiązania do sieci dużych projektów składających się z doskonale zintegrowanych elementów.
Od samego początku swojej działalności firma Dallmeier koncentrowała się na wprowadzaniu własnych innowacji i osiąganiu najwyższej jakości produktów co doprowadziło do jej szybkiego rozwoju oraz zawiodło ją na szczyty rynku systemów nadzoru wideo.
Kamery Cam_inPIX® w technologii CMOS
Innowacyjna koncepcja kamery Cam_inPIX ® opiera się na najnowocześniejszej platformie „Digital Pixel System” Dzięki tej technologii, informacje płynące z każdego piksela są zamieniane na postać cyfrową w punkcie wychwytywania i przetwarzane w sposób najbardziej optymalny. Ze względu na powyższe, obrazy nawet o bardzo dużym kontraście, mogą być rejestrowane i dokumentowane w jakości dotąd niedostępnej.
Dzięki technologii UWDR (Ultra Wide Dynamic Range), kamery Dallmeier mają przewagę nad konkurencją ponieważ, są w stanie zobrazować znacznie więcej szczegółów w zacienionych i bardzo jasnych fragmentach obrazu. Najnowsza generacja przetworników o wysokiej rozdzielczości zapewnia jasne obrazy o wysokim kontraście
i wyjątkowo wierną reprodukcję kolorów nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych, np. przy silnym przeciwoświetleniu.
CCD vs technologii CMOS
Matryca CCD - Charge-Coupled Device – odczytuje ładunki elektryczne wytwarzane przez światło. Linia po linii ładunki są transportowane przez czujnik do węzła wyjściowego, gdzie są konwertowane na sygnał analogowy.
Matryca CMOS - Complementary-Metal-Oxide-Semiconductor – również odczytuje ładunki generowane przez światło, lecz w bardziej zaawansowany sposób. Każdy pojedynczy piksel posiada zintegrowany obwód tranzystorowy, który wzmacnia sygnał i przypisuje wartość cyfrowa (DPS). Technologia ta umożliwia optymalizacje każdego piksela z osobna pod kątem takich parametrów jak jasność, kontrast i balans bieli
Technologia HDTV przyszłością CCTV
Standardy HDTV:
HDTV Standard - zazwyczaj w skrócie HD - opisuje dwa formaty, które różnią się co do liczby pikseli pionowy: 720 pikseli lub 1080 pikseli.

Należy pamiętać, iż oznaczenie HD nie zawsze oznacza taką samą jakość we wszystkich przypadkach. Aby w pełni korzystać z zalet technologii HD potrzeba odpowiednich urządzeń do transmisji i rejestracji obrazu. W takim przypadku należy ufać jedynie firmom projektującym kompletne systemy HD, które nie są przeznaczone dla masowych odbiorców elektroniki użytkowej, ale raczej przeznaczone dla profesjonalnego rynku bezpieczeństwa, spełniające najwyższe wymagania w zakresie jakości i niezawodności.
Kamery HD i technologia Cam_inPIX stanowią niezrównane połączenie.
Technologia HD to nowoczesny standard wideo o wysokiej rozdzielczości obrazu do 1920x1080 pikseli w formacie 16:9. Jednak klienci wcale nie muszą zrezygnować z zalet standartowych kamer z technologią Cam_inPIX. Kamery HD cechuje bardzo wysoki zakres dynamiki. W rezultacie obraz cechuje najwyższy poziom wierności kolorów i bogactwo szczegółów.
Kamery HD wysokiej rozdzielczości firmy Dallmeier charakteryzują się:
● Rozdzielczością 1920x1080 - do pięciu razy większą niż SDTV (Standard Definition: PAL, NTSC i SCAM).
● Najlepsza jakość powiększania dzięki funkcjonalności SmartZoom,
● Kamery opracowane specjalnie do zastosowań związanych z bezpieczeństwem
● Najwyższa jakość obrazu dzięki technologii Cam-inPIX
● Standardu H.264 dla wysoko wydajnych kompresji wideo pozawala zachować niskie wymagania przepustowości sieci nawet przy 25 klatkach/s w pełnej rozdzielczości.
● Badania niezależnych instytutów potwierdzają najwyższą jakość poprzez normy DIN EN 50130-4, CE, FCC, UL, ACA, CB
Rejestratory serii DMS HD ready
Przy opracowywaniu rejestratorów serii DMS "In Memory of Leonardo", specjalistom z działu CCTV firmy Dallmeier natchnienie do pracy dał Leonardo da Vinci i jego pionierskie, przekraczające granice wyobraźni wynalazki. W wyniku ich pracy – stanowiącej swego rodzaju hołd dla geniusza – powstały wysokiej jakości produkty oparte o najnowocześniejsze technologie, które znacznie przekraczają standardy obowiązujące na rynku i stanowią nowy wymiar dla systemów bezpieczeństwa. Rejestratory DMS serii "In Memory of Leonardo" oferuje technologie przyszłości - tu i teraz.
Rejestratory cyfrowe z serii DMS "In Memory of Leonardo" pozwalają na zapis do 24 kanałów w czasie rzeczywistym (25klatek/s), z dźwiękiem dostępnym dla wszystkich kanałów. Inną cechą charakterystyczną jest hybrydowa funkcjonalność, co oznacza, że urządzenia analogowe i IP mogą być wspólnie zarządzane. Użytkownik ma więc możliwość szybkiego i łatwego zintegrowania rejestrator w konfiguracji istniejącego systemu.
Ponadto rejestratory serii DMS są zaprojektowane w technologii HD ready. Standard kompresji H.264 zapewnia, że kamery HD mogą być używane nawet przy małych przepustowościach sieci. Daje to ogromne korzyści:
Technologia przyszłości: Kamery HD są przyszłością CCTV wiec teraz jest czas, aby skupić się na urządzeniach projektowanych w technologii HD!
Ochrona inwestycji: Migracja do kamer HD może być przeprowadzone w późniejszym czasie, bez potrzeby nowego rejestratora!
Elastyczność: Ze względu na hybrydową funkcjonalność kamery analogowe, IP i kamery HD mogą pracować jednocześnie!
Efektywność kosztowa: W przypadku potrzeby podłączenia kamer HD istniejące kamery analogowe i IP mogą być nadal używane!
Wszystko z jednego źródła: Wszystkie składniki są doskonale skoordynowane i przetestowane pod kątem kompatybilności.
Oprogramowanie dla systemów CCTV firmy Dallmeier
Nowy software PView 7 oferuje funkcjonalne narzędzie kontroli jednego lub więcej rejestratorów.
PView 7 zawiera wiele przydatnych funkcji i możliwości wyświetlania obrazu wideo w obszarze użytkownika, jak i administracji. Dostęp do wszystkich cyfrowych rejestratorów można uzyskać za pośrednictwem sieci LAN / WAN. PView 7 więc nie tylko pozwala na konfigurację rejestratora i zarządzanie przez sieć, ale również rozległe przeglądanie danych bieżących lub zarejestrowanych.
Przekaz obrazu na żywo, nagrywanie kopii zapasowych, wyświetlanie obrazów w zaprogramowanej sekwencji lub obsługa kamer to tylko niektóre z funkcji oprogramowania PView. Również wyświetlanie alarmów i wiadomości w oknie PView jest możliwe poprzez program PGuard (centralne oprogramowanie do zarządzania wiadomościami). Kryteria wyszukiwania i filtrowania obrazów zapisanych na rejestratorze mogą również zostać ustawione poprzez PView 7. Łatwe w obsłudze funkcje zapewniają wygodną obsługę.
Charakterystyka:
● kompatybilność z HDTV w formacie obrazu 16:9
● Integracja z oprogramowaniem PRemote: szybkie przekazywanie obrazów, podziałów wieloobrazowych itp. Przy przepustowości sieci poniżej 2MB/s (np. dla sieci ISDN)
● Cyfrowe powiększanie obrazu w technologii EasyZoom
● Wyświetlanie kamer IP firm trzecich
● Zarządzania sterowaniem kamerami z poziomu joysticka
● Szybki dostęp do funkcji menu za pomocą klawiszy skrótów
● Różnorodność formatów wyświetlania nawet do podziałów 32-ekranowych
● Wyświetlanie zaprogramowanych sekwencji
● Możliwości szybkiego wyszukiwania
Stanowiska operatorskie Dallmeier – połączenie wzornictwa i ergonomii
Modułowa struktura centrum zarządzania jest dostosowana do użytkownika. Poszczególne elementy, czy to klawiatura, joystick lub pulpit typu jog-shuttle, mogą być umieszczone w zależności od indywidualnych preferencji, a zatem równie dobrze nadaje się dla lewo- jak i praworęcznych operatorów. Rozmieszczenie przycisków sterujących bezpośrednio wokół joysticka jest szczególnie przyjazne dla użytkownika.
Nowoczesny i ładny wygląd produktu znacząco wpływa na wygląd stanowiska operatorskiego oraz na komfort pracy. Dzięki temu można osiągnąć pozytywny psychologiczny wpływ na użytkowników dający poczucie zabawy i przyjemności w codziennej pracy.
Najwyższa technologia w najbardziej eleganckiej formie
Dzięki innowacyjnej koncepcji DesignCams, firma Dallmeier ustanowiła nowy standard w technologii zabezpieczeń wideo.
Klienci domagają się coraz więcej, nie tylko produktu doskonałego technicznie, ale także bezkompromisowego z estetycznego punktu widzenia. Wielu z nich uważa, że ważna jest możliwość bezproblemowego zintegrowania systemu CCTV do architektonicznej koncepcji projektu. Właściciele budynków wydają ogromne pieniądze wznosząc wspaniałe budowle nie po to aby ich wygląd psuły kamery ochrony. Oczywiście rozwiązaniem nie jest rezygnacja z systemów bezpieczeństwa - powinny one wtapiać się w otoczenie.
Kamery DesignCams mają tę przewagę, że nie dają gościom i zwiedzającym poczucia przebywania pod stałym nadzorem, dlatego atmosfera w obiektach chronionych przez produkty firmy Dallmeier jest dużo przyjemniejsza. Nikt nie czuje się tak jak w domu Wielkiego Brata.
Dowiedz się więcej
Już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferty firmy Dallmeier i umów się na szkolenie lub prezentacje produktów firmy Dallmeier.
Zapraszamy również do odwiedzania stron www firmy Dallmeier:
www.dallmeier.comwww.caminpix.comwww.casino-surveillance.com

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...