Windy do projektorów

Winda jest urządzeniem umożliwiającym opuszczenie projektora multimedialnego umieszczonego nad sufitem podwieszanym do pozycji umożliwiającej projekcję.
Podwyższają one estetykę pomieszczenia (sala konferencyjna, szkoleniowa, dom), sprawiając iż projektor multimedialny jest niewidoczny w momencie gdy nie jest używany. Dodatkowo urządzenie zabezpiecza projektor przed dostępem osób niepowołanych.

Konstrukcja windy oparta jest na systemie trzech ram poziomych prowadzonych przez precyzyjny pojedynczy wysięgnik nożycowy. Ruch w gorę i w dół wywoływany jest przez wolnoobrotową wyciągarkę opartą na siłowniku ELERO.
Praca windy przebiega bardzo płynnie i cicho – nad bezpieczeństwem oraz precyzją zatrzymania czuwa podwójny system wyłączników krańcowych.
Maksymalny udźwig wind W-450 wynosi 50 kg, przy skoku roboczym 450 mm. Winda po złożeniu zajmuje tylko 135 mm.
W podstawowym wyposażeniu znajduje się regulowany uchwyt mocujący projektor do windy, okablowanie zasilające oraz sterowanie przewodowe.
OPCJE:
  • Sterowanie radiowe (pilot + odbiornik)
  • Wysięgniki mocujące górną ramę windy do sufitu wg potrzeb klienta, w przedziale długości 100 – 500 mm (standard – 70 mm)
  • Wysięgniki mocujące górną ramę windy do sufitu z regulacją skokową
  • Wysięgniki mocujące górną ramę windy do sufitu z regulacją płynną

Dodatkowe materiały do pobrania:Schematy

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...