Wrzutnie dzienno-nocne z elektronicznym systemem kontroli dostępu

Mechaniczne i elektroniczne wrzutnie bankowe stanowią uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie problemu całodobowego deponowania pieniędzy. Urządzenia posiadają atesty Instytutu Mechanik Precyzyjnej w klasie II, II, IV, V i VI odporności na włamanie.
Oferowane wrzutnie mogą być zamontowane na kasie pancernej lub połączone rękawem wrzutowym z kasą znajdującą się na niższej kontygnacji. Wrzutnia zabezpieczona jest przed próbami "łowienia" oraz innymi manipulacjami. Spełnienie warunków wrzutu "portfela" i przeciwdziałanie jego wydobyciu potwierdzone jest atestami Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Próby wprowadzenia niewłaściwego identyfikatora, siłowego otwarcia lub przekroczenie ustalonych limitów czasowych, wywołują alarm.
Mikroprocesorowy kontroler wrzutni elektronicznej identyfikuje depozytariusza/serwis, rejestruje zdarzenia, drukuje pokwitowania oraz sygnalizuje nieprawidłowości w funkcjonowaniu wrzutni. Po automatycznym otwarciu zewnętrznych drzwi za pomocą karty zbliżeniowej klient na klawiaturze wprowadza swój kod oraz potwierdza wykonywanie kolejnych czynności podczas dokonania wrzutu. Podczas dokonywania wrzutu na wyświetlaczu LCD pojawiają się podpowiedzi oraz komunikaty o stanie systemu. Po dokonaniu wrzutu klient otrzymuje z lokalnej drukarki pokwitowanie z identyfikacją klienta, informację o dacie i godzinie wrzutu oraz ilości wrzucanych portfeli. Kontroler wrzutni wyposażony jest w sygnalizator akustyczny wspomagający komunikację z klientem. Dźwięki generowane są w czasie odczytu karty klienta, naciśnięcia przycisków klawiatury, podczas wprowadzania kodu, potwierdzania wykonywanych czynności oraz na skutek alarmu spowodowanego np. przekroczeniem limitów czasowych, brakiem papieru w drukarce lub niedomknięciem drzwi wrzutni. System posiada pamięć zdarzeń zawierającą informację o nazwie klienta, numerze karty, czasie dokonania wrzutu oraz liczbie wrzutów.
Programowanie wrzutni elektronicznej (dodawanie klientów do bazy danych, zmiany bazy danych, kasowanie klientów, przeglądanie i wydruk bazy klientów, przeglądanie i wydruk rejestru zdarzeń, programowanie nagłówka -logo graficzne użytkownika) odbywa się za pomocą komputera PC połączonego z elektroniką wrzutni poprzez port RS232. Istnieje możliwość bezpośredniego, bieżącego wydruku zdarzeń na zdalnej drukarce podłączonej do drugiegi portu RS232 kontrolera wrzutni.
Wymiary zewnętrzne wrzutni:wys.570mm x szer.330mm x gł.606mm.
Maksymalne wymiary potfela: 250mm x 330mm x 80mm.
Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturze od -20 stC do 40st C przy względnej wilgotności 90% (bez kondensacji). Elementy szczególnie narażone na szybkie zużycie podczas eksploatacji wykonane są z blachy kwasoodpornej, pozostałe elementy wrzutni malowane są trwałymi powłokami z lakierów proszkowych w kolorze szaro-białym (Ral 9002)

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...